YEARS & YEARS

WARSZAWA
01.02.2019

Kup bilet
  • 01.02.2019
  • 18:30 – wejście  // 20:00 – support (więcej informacji wkrótce!) // 21:00 – Years & Years
  • Warszawa, COS Torwar, ul.Łazienkowska 6a
  • płyta – 149 zł

    sektory (miejsca siedzące nienumerowane) – 139 zł

    loża honorowa – 189 zł

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Go Ahead zaprasza na koncert Years & Years! Zespół wystąpi 1 lutego 2019 na warszawskim Torwarze!

Przypominamy rozpiskę czasową:
18:30 – wejście
20:00 – support
21:00 – Years & Years

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy. Zgodnie z nim, na wydarzenie można wnosić torby o maksymalnej wielkości 30x 20×15 cm. Nie będzie możliwości pozostawienia większych bagaży w szatni. Ze względu na akcję fanowską, dopuszczalne jest wniesienie glow sticków – zakazane jest natomiast wrzucanie ich na scenę.

Na terenie koncertu będzie dostępny także oficjalny merch zespołu – płatność jedynie gotówką.

Lista gości i akredytacje dla mediów będą znajdowały się przy wejściu od ulicy Czerniakowskiej.

 

Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym – w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha. Rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound, grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim – wydali debiutancki album. Płyta „Communion” bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nie zabrakło na niej przebojowych singli – z „King” i „Desire” na czele, ale też spokojniejszych propozycji, jak wieńczące krążek „Memo”. Years & Years cały czas intensywnie koncertują, wyprzedając kolejne, coraz większe sale na całym świecie. 

Olly Alexander to jedyny w swoim rodzaju lider zespołu, który jest świadomy odpowiedzialności, jaka ciąży na osobie ze statusem gwiazdy pop. Jego dojrzałość objawia się w skali oraz ambicjach, jakie grupa zawarła na swoim nowym albumie. Na 6 lipca zaplanowana jest premiera ich najnowszego krążka „Palo Santo”. Album to zwrot zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Pełnokrwista, eskapistyczna fantazja, a jednocześnie komentarz społeczny – Years & Years na „Palo Santo” sięgają po futurystyczny pop, czerpiąc inspirację nie tylko z kultowych dzieł sci-fi, ale też z dorobku takich artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga. Na drugiej płycie Olly i koledzy z zespołu stworzyli przestrzeń do opowiedzenia bardzo osobistych historii dotyczących tożsamości, seksualności, performance’u oraz, przede wszystkim, co oznacza być człowiekiem. Na albumie znalazł się imponujący zestaw współpracowników, w tym m.in. Kid Harpoon, Greg Kurstin, Julia Michaels, Justin Tranter, Steve Mac, Jessie Shatkin i Sarah Hudson. W „Palo Santo” mniejszości dochodzą do głosu, pop zamienia się w przeżycie wspólnotowe i każdy jest zaproszony do uczestnictwa w wyjątkowej podróży. Album promuje singiel „If You’re Over Me”:

Zapraszamy!

Zobacz więcej na