WELCOME TO NIGHT VALE

WARSZAWA
06.02.2019

Kup bilet
  • 06.02.2019
  • 19:00 – otwarcie klubu // 20:00 – Welcome To Night Vale
  • Warszawa, Palladium, ul.Złota 9
  • 110 zł (przedsprzedaż) / 130 zł (w dniu imprezy)

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.palladium.pl, www.goout.net oraz sklepy sieci Empik, Media Markt

Agencja Go Ahead zaprasza na wieczór z Welcome Night Vale – twórcy kultowej serii podcastów wystąpią w warszawskim Palladium 6 lutego 2019!

Welcome To Night Vale to seria interesujących podcastów, opowiadająca o losach mieszkańców tytułowego miasta Night Vale, położonego w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. „Musimy obawiać się tylko siebie. Jesteśmy bezbożnymi, strasznymi ludźmi” – motto wyimaginowanego miasta mówi samo za siebie. Podcasty pojawiają się w sieci dwa razy w miesiącu. Treść każdego odcinka opowiadana jest przez tajemniczego spikera radiowego, Cecila (w tej roli Cecil Baldwin). Za muzyczne tło, które modelowo wpisuje się w klimat opowiadanych anegdot, odpowiada pochodzący z Brooklynu kompozytor i producent, Disparition. Odcinki udostępniane są na oficjalnym kanale Welcome to Night Vale na portalu YouTube w każdy pierwszy i piętnasty dzień miesiąca. Pierwszy z nich pojawił się w 2012 roku, a sześć lat później sukces WTNV objął cały świat.

Welcome to Night Vale 2018 / 2019 World Tour przyniesie zupełnie nowe historie o Night Vale, które nie są dostępne do odsłuchu w sieci. Na zakończenie każdego z występów ujawniany będzie sekret dotyczący miasteczka. Podczas występów na żywo usłyszeć będzie można Cecil Baldwin (Cecil, głos Night Vale), Symphony Sanders (Tamika Flynn), Meg Bashwiner (Deb i Emcee), a także specjalni goście odgrywający ulubione postaci fanów. Podczas występów zabrzmi także muzyka na żywo.

Zobacz więcej na