WAKA FLOCKA FLAME

POZNAń
22.03.2018

Kup bilet
  • 22.03.2018
  • wejście: 19:00, początek: 20:00
  • Poznań, Sala Ziemi MTP, ul.Głogowska 14 (wjazd od ul. Śniadeckich)
  • 99zł / 120 zł

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, klubproxima.com.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Waka Flocka Flame! Raper zagra 22 marca w warszawskiej Proximie! Po udanej trasie koncertowej po USA, artysta po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

Rozpiska:

wejście od 19:00

19:30 Sample Mafia DJ Set

21:00 Waka Flocka Flame

Waka Flocka Flame to amerykański raper, który solową karierę rozpoczął w 2010 roku albumem „Flockaveli”. Debiutancka płyta dotarła do pierwszej dziesiątki w notowaniach Billboard. W tym samym roku został wybrany przez MTV jako jednego z ośmiu najgorętszych raperów. 

Przesuwana od roku, oraz wyczekiwana od pięciu lat data premiery drugiego albumu artysty „Flockaveli 2” została oficjalnie ogłoszona na początek 2018 roku. Przedsmakiem dla fanów jest niedawno udostępniony kawałek „Circles”, stworzony we współpracy z Derez DeShon. 

Pochodzący z Atlanty raper uważany jest za jednego z bardziej kontrowersyjnych artystów ze względu na swoją twórczość oraz poglądy. Miał okazję pracować z takimi artystami jak Lil Jon, Gucci Mane czy T-Pain. 

Nie możecie tego przegapić!