TWENTY ONE PILOTS - WYPRZEDANY

ŁóDź
15.02.2019

wyprzedany
  • 15.02.2019
  • 18:30 – otwarcie bram // 20:00 – The Regrettes // 21:00 – Twenty Øne Piløts  
  • Łódź, Atlas Arena, ul.Bandurskiego 7
  • Ceny:
    Sektory – strefa 1 – (O,P,R,F,E,D,A,U) – 200 zł
    Sektory – strefa 2 – (T,W,B,S,C) – 180 zł
    Płyta (miejsca stojące) – 230 zł

KONCERT WYPRZEDANY! 

18:30 – otwarcie bram
20:00 – The Regrettes
21:00 – Twenty Øne Piløts

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX. Nie odpowiadamy za wiarygodność wejściówek kupowanych na takich stronach.

Na koncercie obowiązuje regulamin: https://go-ahead.pl/regulamin/ z zastrzeżeniem dotyczącym wieku: na koncert Twenty One Pilots osoby do 12. roku życia mogą wejść tylko z opiekunem, zaś osoby niepełnoletnie powyżej 12. roku życia mogą wejść jedynie za okazaniem zgody opiekuna.

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Twenty One Pilots! Po wyprzedanym w ekspresowym tempie koncercie na Torwarze w 2016 roku muzycy wracają do Polski, by zagrać 15 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie!

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. Grupa powstała w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu „Twenty One Pilots”. Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album – „Regional At Best” i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne – zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! At The Disco, Paramore) i wkrótce podpisali kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta – „Vessel”, promowana przez singiel „Car Radio”. Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! At The Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę – „Blurryface”. Singiel „Stressed Out” stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu.

Wkrótce ukaże się nowy album formacji, który będzie promowany ogólnoświatową trasą koncertową Bandito Tour! Płyta zatytułowana „Trench” ukaże się 5 października!

 

Zobacz więcej na