THE VAMPS

WARSZAWA
13.05.2018

Kup bilet
  • 13.05.2018
  • wejście: 18:30, początek: 20:00
  • Warszawa, Progresja, ul.ul. Fort Wola 22
  • NEW HOPE CLUB
  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Vamps! Uwielbiany przez nastolatki zespół po roku nieobecności i ostatnim wyprzedanym koncercie powraca do Polski, by zagrać 13 maja w warszawskiej Progresji! Rozpiska czasowa:

15.00 – New Hope Club Selfie Party check in 16.30 – The Vamps M&G check in 17.00 – The Vamps M&G 18.30 – otwarcie drzwi 20.00 – New Hope Club 21.00 – The Vamps

Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży! Informujemy, że w związku z licznymi prośbami na koncercie pod opieką osoby dorosłej muszą być dzieci do 12 roku życia, natomiast osoby w wieku 12-18 zobowiązane są do okazania pisemnej zgody rodzica bądź opiekuna prawnego (wzór dostępny na naszej stronie internetowej, podawanie danych osobowych takich jak numer PESEL czy numer dowodu osobistego jest dobrowolne).

The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic.

Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy („Meet The Vamps” i „Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin! Wśród nadchodzących, europejskich dat nie zabrakło również Warszawy! Dodatkowo, jako support The Vamps zagra grupa New Hope Club!