THE BLAZE

WARSZAWA
19.03.2019

wyprzedany
  • 19.03.2019
  • 18:30 – wejście // 20:30 – The Blaze
  • Warszawa, Stodoła, ul.Batorego 10
  • 95 zł stojące (120 zł w dniu koncertu) / 120 zł balkon (miejsca siedzące)

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.stodola.pl www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i klub Stodoła

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Blaze! Zyskujący z każdym dniem coraz większą popularność producencki duet zagra po raz pierwszy w Polsce na żywo – 19 marca w warszawskiej Stodole!

The Blaze to paryski duet producencko-reżyserski założony przez kuzynów – Jonathana i Guillaume Alercs. W 2016 roku pojawili się znikąd i wypuścili długo komentowany i nagradzany klip „Virile”. Nieco ponad rok później wydali debiutancką EP „Terrority” z sześcioma utworami melodycznej, pulsującej elektroniki, która urozmaicona jest wzruszającymi wokalami i poetyckimi tekstami. Klip do singla „Territory” zdobył ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube.

 

The Blaze w niedługim czasie zachwyciły się najważniejsze muzyczne media – entuzjastyczne recenzje znaleźć można m.in. na Fader, Clash, NME, The Line of Best Fit czy The New York Times.

7 września ukazał się ich debiutancki album „Dancehall” z doskonałym klipem do singla promującego płytę („Queens” ).  Trasa promująca płyta będzie pierwszym europejskim sprawdzianem na żywo dla The Blaze z niesamowitą produkcją – nie będziecie zawiedzeni!

Sprzedaż biletów na koncert startuje 14 września o 10:00, przedsprzedaż na stronie Ticketmaster w dniu 10 września o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży.

Zobacz więcej na