PRIMAL SCREAM

WARSZAWA
24.06.2019

Kup bilet
  • 24.06.2019
  • 19:00 – wejście // 20:00 – start koncertu
  • Warszawa, Palladium, ul.Złota 9
  • PRZEDSPRZEDAŻ: 129 zł (miejsca stojące) / 150 zł (balkon – miejsca siedzące) //
    W DNIU KONCERTU: 150 zł (miejsca stojące) / 180 zł (balkon – miejsca siedzące)

  • www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.goout.net, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik i Media Markt

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert legendarnej szkockiej grupy Primal Scream. Zespół wystąpi już 24 czerwca w warszawskim klubie Palladium.

W swojej trzydziestosiedmioletniej karierze, Primal Scream przeszli przez wszystkie etapy – od psychodelicznego popu do rock’n’rolla, od euforycznego rave’u do industrialnego gloomu. Nagrali płytę z Georgem Clintonem i Kate Moss, zaprosili Mani ze Stone Roses i Kevina do wspólnego grania, przetrwali nakrotykowe przeboje i śmierć gitarzysty Roberta „Thorb” Younga. Cokolwiek by się nie działo – zawsze brzmieli jak Primal Screams. I zawsze nagrywali świetną muzykę.

W ciągu tych ponad 30 lat, Primal Scream podjęli wiele ryzyka, przywitali się i pożegnali z wieloma ludźmi i przy tym wszystkim – niewiele się martwili. Wydając kolejne single, które stawały się klasykami, zostali częścią brytyjskiego muzycznego dziedzictwa.

24 maja, na miesiąc przed koncertem, ukaże się album „Maximum Rock’N’Roll: The Singles”, na którym usłyszymy przekrój ze wszystkich wcześniejszych płyt zespołu.

Zobacz więcej na