PAROV STELAR

WARSZAWA
30.11.2019

Kup bilet
  • 30.11.2019
  • 18:00 – wejście // 19:45 – start koncertu
  • Warszawa, COS Torwar, ul.Łazienkowska 6a
  • 149 zł (miejsca siedzące nienumerowane/przedsprzedaż) / 170 zł (miejsca siedzące nienumerowane/w dniu koncertu // 169 zł (miejsca stojące/przedsprzedaż) / 190 zł (miejsca stojące/w dniu koncertu)

  • www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt

Parov Stelar wraca do Polski! Zapraszamy na niesamowity koncert na warszawskim Torwarze – 30 listopada 2019 roku. Bilety w przedsprzedaży na www.ebilet.pl pojawią się 8 maja. Sprzedaż generalna rozpocznie się 10 maja.

Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”.

W kwietniu tego roku, Parov Stelar zapowiedział nowy album i trasę koncertową. 30 listopada będzie okazja usłyszeć ten materiał na żywo! W tym roku zobaczymy zupełnie nowe show, z nową sceną i nowymi wizualizacjami. Koncerty na tej trasie to także debiut wokalistki Eleny Karafizi. Parov Stelar wystąpi w 8-osobowym składzie. To będzie spektakularne widowisko!

Skład zespołu:

Parov Stelar 

Elena Karafizi – wokal

Anduze – wokal

Sebastian Grimus – saksofon

Marc Osterer – trąbka

Jakob Mayr – puzon

Michael Wittner – bas/gitara

Willie Larsson Jr. – perkusja

Zobacz więcej na