ONE OK ROCK

WARSZAWA
15.05.2019

zmiana miejsca
Kup bilet
 • 15.05.2019
 • Warszawa, Stodoła, ul.Batorego 10
 • ANTEROS
 • 135 zł (przedsprzedaż) / 150 zł (w dniu koncertu)

  Bilety VIP dostępne tylko na www.ebilet.pl (570 zł):
  – bilet na koncert ze wcześniejszym wejściem

  – spotkanie Meet & Greet z zespołem

  – laminat VIP ze smyczą

  – opaska na rękę

 • www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.

Koncert One Ok Rock, który pierwotnie miał odbyć się w Hali Koło, został z przyczyn technicznych przeniesiony do Klubu Stodoła. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Harmonogram koncertu:

16:30 – wejście dla posiadaczy biletów VIP
17:30 – Meet & Greet z zespołem
18:30 – wejście do klubu
19:00 – Dan Lancaster
19:50 – Anteros
21:00 – ONE OK ROCK

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem: uczestnikiem Wydarzenia może być osoba małoletnia do 15 lat, jeżeli znajduje się pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby, niepełnoletnie które ukończyły 15 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu poprawnie wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Wzór zgody znajduje się na www.go-ahead.pl/regulamin

ONE OK ROCK to obecnie jedna z najbardziej popularnych japońskich grup rockowych. Ich muzyka znana jest na całym świecie, a kolejne albumy zdobywają coraz liczniejsze rzesze wielbicieli. Zespół powstał w 2005 roku w Tokio, a debiutancki singiel wydał dwa lata później. Obecnie w skład ONE OK ROCK wchodzi czterech muzyków – Taka, Toru, Ryota i Tomoya. Na niemałą dyskografię zespołu składa się natomiast aż osiem albumów, a kolejny ukaże się w tym roku – premiera płyty zaplanowana jest na 15 lutego.

Zobacz więcej na