MERY SPOLSKY

POZNAń
21.11.2018

Kup bilet
  • 21.11.2018
  • 19:00 – otwarcie drzwi // 20:00 – start koncertu
  • Poznań, Blue Note, ul.Kościuszki 79
  • YOKO CHANEL
  • 35 zł (przedsprzedaż) // 45 zł (w dniu koncertu)

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Mery Spolsky! Artystka zagra 21 listopada w poznańskim klubie Blue Note!

Rozpiska czasowa:

19:00 drzwi
20:00 Yoko Chanel
20:45 Mery Spolsky

MERY SPOLSKY to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda MERY SPOLSKY to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i w obecnej chwili ma już blisko 1,5 miliona wyświetleń na YT. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września 2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się pierwszy album MERY SPOLSKY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”.

Kolejny singiel pt. „Liczydło”, pojawił się 8 marca br. Debiut MERY został nominowany do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika.

Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali (m.in. Spring Break w Poznaniu), a także jako support IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu. MERY ma też na koncie kilkadziesiąt samodzielnych klubowych koncertów.

Sprzedaż biletów startuje w piątek (5.10) o 10:00!