MERY SPOLSKY

POZNAń
25.02.2018

Kup bilet
  • 25.02.2018
  • wejście: 18:00, początek: 19:00
  • Poznań, Meskalina, ul.Stary Rynek 6
  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Mery Spolsky! Artystka wystąpi 25 lutego w poznańskiej Meskalinie! Rozpiska czasowa: 18:00 – otwarcie drzwi 19:00 – Mery Spolsky

Mery Spolsky  to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. Do tej pory MERY można było zobaczyć na kilku festiwalach, m.in. poznańskim Enea Spring Break 2017, artystka wystąpiła również w roli supportu Imany w Poznaniu i na warszawskim Torwarze.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY  pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i klip pt. „Alarm”, natomiast 15 września  nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. Zapraszamy na pierwszy samodzielny koncert Mery Spolsky w Poznaniu!