MARK KOZELEK OF SUN KIL MOON - ODWOŁANY

WARSZAWA
20.11.2018

Kup bilet
  • 20.11.2018
  • Warszawa, Stodoła, ul.Batorego 10
  • 110/130 zł

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. Klub Stodoła oraz www.stodola.pl

Koncert Marka Kozelka zaplanowany na 20 listopada w klubie Stodoła został odwołany. Bilety można zwracać w miejscach zakupu. Poniżej przekazujemy informację od artysty:
Polish fans,
we’re sorry to inform that Mark cancelled the Warsaw show due to unforeseen circumstances beyond anyone’s control.
Mark sends his best to Poland, and to his hero, Andrew Golota.
All the best
Mark Kozelek

______________________________________________________________________________________________

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski koncert Marka Kozelka! Lider kultowej grupy Red House Painters kontynuujący po rozwiązaniu zespołu karierę jako Sun Kil Moon wystąpi w warszawskiej Stodole 20 listopada!

1 listopada ukaże się nowa płyta Sun Kil Moon zatytułowana „This Is My Dinner”. To kolejne – po majowym albumie „Mark Kozelek” – tegoroczne wydawnictwo amerykańskiego songwritera. Kozelek to bez wątpienia jedna z najbardziej fascynujących postaci na współczesnej muzycznej scenie, artysta niezwykle płodny nagrywający zarówno solo, jak i z niezliczoną ilością współpracowników m.in. z Jesu, Desertshore czy The Album Leaf. Znany także ze swoich ról w filmach „Młodość” Paolo Sorrentino czy „U progu sławy” Camerona Crowe’a.

Do jego najwybitniejszych osiągnięć należy album Sun Kil Moon zatytułowany „Benji” z 2014 roku uważany za jedno z najdoskonalszych wydawnictw płytowych w tej dekadzie. To piękny zbiór niezwykle osobistych i mądrych piosenek o przemijaniu i rodzinie.

Start sprzedaży biletów (tylko miejsca siedzące!) w piątek 31 sierpnia.

Zapraszamy do Stodoły!

Zobacz więcej na