LE BUTCHERETTES + INVSN

WARSZAWA
01.07.2019

Kup bilet
  • 01.07.2019
  • 18:30 – wejście // 19:30 – start koncertu
  • Warszawa, Pogłos, ul.ul. Burakowska 12
  • 59 zł (przedsprzedaż) // 70 zł (w dniu koncertu)

  • www.ticketmaster.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik i Media Markt

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Le Butcherettes i INVSN. Zespoły wystąpią 1 lipca w warszawskim klubie Pogłos.

Le Butcherettes to punk-rockowy zespół z Meksyku. Powstał w 2007 roku w Guadalajarze. Zespół składa się z 4 członków, z charyzmatyczną wokalistką Teri Gender Bender na czele. Producentem ich debiutanckiej płyty (wydana w 2011 roku „Sin Sin Sin”) był znany z The Mars Volta, Omar Rodriguez-Lopez. W czasie swojej kariery, Le Butcherettes koncertowali z takimi zespołami jak Deftones, The Dillinger Escape Plan, The Mars Volta czy Antemasque. Na ich trzeciej, wydanej w 2015 roku, płycie pojawili się Iggy Pop i John Frusciante. Do Polski zespół przyjedzie promować swoje najnowsze wydawnictwo, „bi/MENTAL”.

INVSN to szwedzki post-punkowy zespół założony w 1999 roku. Składa się z muzyków związanych z innymi projektami, a za wokal odpowiada Sara Almgren. Dennis Lyxzen jest także wokalistą w Refused, The (International) Noise Conspiracy i AC4. Na koncie mają 4 płyty, ostatnia została wydana w 2017 roku.