KHALID

WARSZAWA
05.02.2018

Kup bilet
  • 05.02.2018
  • wejście: 19:00, początek: 20:00
  • Warszawa, Palladium, ul.Złota 9
  • LIV DAWSON
  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Khalida! Po 38 występach w USA i supportowaniu Lorde podczas trasy „Melodrama”, artysta wreszcie pojawi się w Polsce! Khalid zagra 5 lutego w warszawskim Palladium! Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży! Rozpiska czasowa: 19:00 – otwarcie drzwi 20:00 – Liv Dawson 21:00 – Khalid  

Khalid, zwycięzca tegorocznej nagrody MTV VMA w kategorii „Best New Artist”, popularność zdobył dzięki singlowi „Location”. Utwór zdobył ponad 700 milionów odtworzeń, sprawiając że Khalid stał się najpopularniejszym artystą na Spotify na cztery kolejne dni. Drugi singiel , „Young, Dumb & Broke” powtórzył ten sukces, zyskując ponad 200 milionów odtworzeń i 67 milionów odsłon na YouTube w niecałe dwa miesiące od daty premiery. 

Artysta swój pierwszy singiel („Location”) wydał jeszcze przed ukończeniem liceum. Ogromny i szybki sukces zaprowadził go do podpisania kontraktu z jedną z największych amerykańskich wytwórni, Columbia Records. Debiutanckim albumem „American Teen” zachwyciły się popularne media, takie jak New York Times, TIME, Billboard czy NYLON.  Khalid pojawił się m.in. w „ The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” , „ The  Ellen DeGeneres  Show” i „ The Late Late Show With James Corden” , a także na tegorocznej edycji SXSW, gdzie zdobył nagrodę „Woodie To Watch” MTV. Dodatkowo, po ogłoszeniu pierwszej trasy koncertowej artysta wyprzedał wszystkie koncerty – jeszcze przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Obecnie muzyk może pochwalić się ponad bilionem odtworzeń na całym świecie. Jest jednym z dwóch nastolatków, którym udało się trafić do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard w ciągu ostatniego roku. Na koncie ma również kilka nominacji do prestiżowych nagród (m.in. BET – „Best New Artist” czy Teen Choice Award – najlepszy utwór R&B/Hip Hop). Singiel „Location” pokrył się w USA podwójną platyną, a debiutancki album złotem w USA i Kanadzie.