JESSIE WARE

WARSZAWA
06.03.2018

Kup bilet
  • 06.03.2018
  • wejście: 18:00, początek: 19:30
  • Warszawa, COS Torwar, ul.Łazienkowska 6a
  • płyta – 139 zł loża honorowa 250zł sektory S/S1/T1/H/H1/G1 – 220zł sektory G/T/Z/A/B – 180zł sektory U/V/E/F – 150zł sektory W/Y/C/D – 130zł

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Jessie Ware!

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów „Say You Love Me” i „Wildest Moments” powraca na koncerty do Krakowa i Warszawy!Artystka wystąpi 4 marca na krakowskiej TAURON Arenie Kraków i 6 marca na warszawskim Torwarze!

Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: „Running” oraz „Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej. Debiutancki album „Devotion” potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, „Tough Love”, to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel.

Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.

Utwór „Selfish Love” jest zapowiedzią nowego kierunku muzycznego artystki znanej wcześniej z kojących, soulowych utworów opowiadających o miłości i jej braku.

Ostatnie, lipcowe występy artystki w Polsce wyprzedały się w zaledwie kilka dni!