JAMIE LAWSON

WARSZAWA
23.03.2018

Kup bilet
  • 23.03.2018
  • wejście: 19:00, początek: 20:00
  • Warszawa, COS Torwar, ul.Łazienkowska 6a
  • JAKUB KRUKOWSKI
  • 69zł / 80 zł

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, klubproxima.com.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Jamie Lawson wystąpi w Polsce! Agencja Go Ahead zaprasza na występ artysty 23 marca do warszawskiego klubu Proxima!

Rozpiska:

19:00 – wstęp do klubu

20:00 – Jakub Krukowski

21:00 – JAMIE LAWSON

Jamie Lawson, zdobywca prestiżowej nagrody Ivor Novello, 29 września w wytwórni swojego przyjaciela, Eda Sheerana (Gingerbread Man Records) wydał drugi album – „Happy Accidents”.

Sheeran o drugiej płycie muzyka: „Głęboko wierzę, że to najlepsza muzyka, jaką Jamie kiedykolwiek napisał. Ostatnie lata są dla niego niesamowite. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tej jego podróży.” Z kolei sam Lawson mówił o albumie: „Sunset Sound Studios w Los Angeles. Właśnie tam nagrałem tę płytę. Wcześniej nagrywali w tym miejscu The Doors, James Taylor, Prince we wczesnym etapie kariery, Elliott Smith, The Eagles, Sheryl Crow czy Counting Crows. Wszyscy sprzedali miliony płyt. Przyznaję, że przez pierwsze dwa tygodnie czułem się tam bardzo onieśmielony. No bo jak to możliwe, że ja, urodzony w Plymouth chłopak z St. Budeaux, jest w Los Angeles i pracuje z Joe Chiccarellim jako producentem, z Rogerem Manningiem Jr. i Mattem Chamberlainem jako członkami mojego zespołu, a nagrywam w jednym z najbardziej znanych studiów na świecie? Do dziś nie wiem, jak to się stało, ale zawszę, będę za to ogromnie wdzięczny.” Joe Chiccarelli ma na koncie współpracę chociażby z U2, Beckiem i Tori Amos, a wspomniani – klawiszowiec Roger Manning Jr i perkusista Matt Chamberlain – grali wcześniej z Jellyfish i Beckiem oraz Fioną Apple i Tori Amos. Singiel „Wasn’t Expecting That” zdobył niemal 20 milionów odsłon na YouTube.