HONNE

WARSZAWA
06.11.2018

wyprzedany
  • 06.11.2018
  • 19:00 – otwarcie drzwi 20:00 – Jeffe 21:00 – HONNE
  • Warszawa, Niebo, ul.Nowy Świat 21
  • JEFFE
  • 69 / 80 zł

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

KONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU IMPREZY!

HONNE w Polsce! Długo wyczekiwany duet zagra 6 listopada w warszawskim Niebie! Z uwagi na duże zainteresowanie koncert został przeniesiony z klubu Hybrydy!

Kariera tego londyńskiego duetu potoczyła się szybko, bo już pierwszy singiel („Warm On A Cold Night”) podbił serca fanów soulowej elektroniki, zyskując zawrotne liczby odtworzeń w sieci.

HONNE po japońsku oznacza „prawdziwe uczucia” i słowo to często zestawiane jest z „tatemae” – oznaczające odmienne zachowania i opinie okazywane publicznie. HONNE w wyjątkowy dla siebie sposób przełamują stereotypy zimnych Brytyjczyków, ośmielając słuchaczy do poruszania delikatnych, emocjonalnych kwestii – do tego tematu nawiązują w większości swoich utworów, zdobywając przy tym serca przede wszystkim damskiej części publiczności. „Na nasze koncerty przychodzi bardzo wiele kobiet, sporo z osobą towarzyszącą” – przyznaje multiinstrumentalista James Hatcher. Frontman Andy Clutterbuck mówi, że widział ze sceny więcej niż by chciał, kiedy zespół zaczynał czarować zmysłowym klimatem piosenek. Na samym czarowaniu się nie skończyło. „Sporo ludzi przychodzi do nas po koncertach mówiąc, że nasza muzyka jest soundtrackiem do ich związku. Od poznania online do pierwszego spotkania, od zerwania do narodzin dzieci” – zapewnia wokalista. Fani fuzji elektroniki, soulu, R’n’B, Jamesa Blake’a czy Franka Oceana z pewnością odnajdą się w klimatycznych singlach HONNE.

Zobacz więcej na