HARD KICKING FEST VOL.2 (ASKING ALEXANDRIA, BLESSTHEFALL, OUR HOLLOW OUR HOME)

WROCłAW
13.06.2018

Kup bilet
  • 13.06.2018
  • wejście: 19:00, początek: 19:20
  • Wrocław, Zaklęte Rewiry, ul.Krakowska 100
  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

  • Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

Agencja Go Ahead zaprasza na drugą edycję festiwalu Hard Kicking Fest! Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszej edycji, w tym roku na festiwalu jako headlinerzy zagrają Asking Alexandria! Hard Kicking Fest vol. 2 odbędzie się 13 czerwca we wrocławskich Zaklętych Rewirach! Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

Rozpiska czasowa:

19.00 – otwarcie drzwi

19.20 – Our Hollow, Our Home

20.10 – Blessthefall

21.30 – Asking Alexandria

Asking Alexandria powstała w 2008 roku, a pierwszy skład tworzyli Ben Bruce (gitara, wokal), Danny Worsnop (wokal), Joe Lancaster (bas), Ryan Binns (klawisze), James Cassells (perkusja) i Cameron Liddell (gitara rytmiczna). Po przetasowaniach w składzie (Asking Alexandria opuścili Binns i Lancaster, którego na basie zastąpił Sam Bettley) grupa nagrała debiutancki album – „Stand Up and Scream” – który ukazał się jesienią 2009 roku, nakładem Sumerian Records. Od samego początku działalności zespół intensywnie koncertował tak w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. Drugi krążek Asking Alexandria wydali w 2011 roku. Po premierze „Reckless and Relentless” muzycy ruszyli w trasę z Of Mice & Men i Chelsea Grin, wzięli też udział w Vans Warped Tour 2011 i w stadionowym tournee Avenged Sevenfold. W 2013 roku album „From Death to Destiny”  spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, debiutując na piątym miejscu zestawienia Billboards Top 200. Zaraz po wydaniu krążka grupę opuścił wokalista, którego na nieco ponad rok zastąpił Denis Stoff. Muzyk po przerwie powrócił jednak do zespołu, a we wrześniu ukazał się singiel „Into The Fire”, który zapowiada nadchodzący album, zatytułowany po prostu „Asking Alexandria”.

Na Hard Kicking Fest vol. 2 usłyszycie z pewnością zarówno nowy materiał, jak i największe przeboje Asking Alexandrii. Nie będzie to też jedyny zespół, który wystąpi 13 czerwca we wrocławskich Zaklętych Rewirach! K olejną gwiazdą Hard Kicking Festival vol. 2 są Blessthefall i Our Hollow Our Home!