EDITORS

WARSZAWA
25.11.2018

Kup bilet
  • 25.11.2018
  • 19.00 – otwarcie drzwi 20.00 – support: VOK 21.00 – Editors
  • Warszawa, COS Torwar, ul.Łazienkowska 6a
  • VOK
  • 139 zł (płyta) // 159 zł (miejsca siedzące nienumerowane)

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Editors! Grupa zagra 24 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP i dzień później (25.11) na warszawskim Torwarze!

Rozpiska czasowa:

19.00 – otwarcie drzwi

20.00 – support: VOK

21.00 – Editors


 
Editors to powstały w 2002 roku w Birmingham zespół, który ma w naszym kraju ogromną i wciąż rosnącą liczbę fanów. Brytyjczycy nagrali do tej pory sześć studyjnych albumów, z których ostatni ukazał się w tym roku. Pierwsze single z „Violence”, które światło dzienne ujrzały przed wiosennymi koncertami zespołu w Polsce, trafiły w gusta fanów tak bardzo, że oba koncerty wyprzedały się z dużym wyprzedzeniem. Krążek promuje singiel „Magazine”, który osiągnął już ponad milion odsłon:


Album Editors „In Dream” był produkcyjnym debiutem grupy, za mix odpowiadał natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins). Debiutancki „The Back Room” z kolei nie tylko pokrył się platyną w ich rodzimej Wielkiej Brytanii, ale także przyniósł im nominację do prestiżowej Mercury Music Prize, a grupie pomógł zaistnieć na europejskim rynku, w tym także w Polsce, gdzie obok grupy Interpol, Editors stali się najpopularniejszym zespołem nowego nurtu muzyki gitarowej. Zapraszamy!

Zobacz więcej na