EDITORS

POZNAń
24.11.2018

Kup bilet
  • 24.11.2018
  • 18.00 – otwarcie drzwi 19.00 – support: VOK 20.00 – Editors 
  • Poznań, Hala nr 2 MTP, ul.Głogowska 14
  • 139 zł (przedsprzedaż) / 159 zł (w dniu koncertu)

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Editors! Grupa zagra 24 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP i dzień później (25.11) na warszawskim Torwarze!

Rozpiska czasowa:

18.00 – otwarcie drzwi
19.00 – support: VOK
20.00 – Editors 

 
Editors to powstały w 2002 roku w Birmingham zespół, który ma w naszym kraju ogromną i wciąż rosnącą liczbę fanów. Brytyjczycy nagrali do tej pory sześć studyjnych albumów, z których ostatni ukazał się w tym roku. Pierwsze single z „Violence”, które światło dzienne ujrzały przed wiosennymi koncertami zespołu w Polsce, trafiły w gusta fanów tak bardzo, że oba koncerty wyprzedały się z dużym wyprzedzeniem. Krążek promuje singiel „Magazine”, który osiągnął już ponad milion odsłon:


Album Editors „In Dream” był produkcyjnym debiutem grupy, za mix odpowiadał natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins). Debiutancki „The Back Room” z kolei nie tylko pokrył się platyną w ich rodzimej Wielkiej Brytanii, ale także przyniósł im nominację do prestiżowej Mercury Music Prize, a grupie pomógł zaistnieć na europejskim rynku, w tym także w Polsce, gdzie obok grupy Interpol, Editors stali się najpopularniejszym zespołem nowego nurtu muzyki gitarowej. Zapraszamy!

Zobacz więcej na