DODIE

WARSZAWA
22.02.2019

wyprzedany
zmiana miejsca
  • 22.02.2019
  • 19:00 – otwarcie drzwi // 20:00 – start koncertu
  • Warszawa, Proxima, ul.Żwirki i Wigury 99a
  • ORLA GARTLAND
  • 75 zł (przedsprzedaż) // 90 zł (w dniu koncertu) 

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Dodie! Brytyjska artystka i youtuberka wystąpi 22 lutego w warszawskiej Proximy! Z uwagi na ogromne zainteresowanie koncert Dodie został przeniesiony z klubu Hybrydy! Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.

Koncert w Proximie wyprzedany!

Dodie na swoim kanale YouTube zebrała już niemal 2 miliony subskrybentów, publikując przede wszystkim video związane z jej twórczością muzyczną. Oprócz autorskich utworów Dodie nagrywa także covery, które cieszą się niezmienną popularnością.

Dodie jest specjalistką od mediów społecznościowych – na Instagramie obserwuje ją niemal milion osób, oprócz głównego kanału na YouTube prowadzi też drugi profil, na którym regularnie zamieszcza vlogi. Dodie oprócz działalności online w 2016 roku wydała debiutancką EP-kę, która mimo braku wsparcia wytwórni została odnotowana na listach przebojów na Wyspach Brytyjskich. Drugi krążek natomiast zadebiutował w amerykańskich notowaniach Billboard, a ponadto, mimo młodego wieku, artystka ma już na koncie własną autobiografię.

Dodie w lutym przyszłego roku pojawi się w Polsce po raz pierwszy!

Zobacz więcej na