ZMIANA MIEJSCA! DIE ÄRZTE

WARSZAWA
16.05.2019

wyprzedany
zmiana miejsca
  • 16.05.2019
  • 18:30 – wejście // 20:00 – start koncertu  
  • Warszawa, Progresja, ul.ul. Fort Wola 22
  • Informujemy, że we wszystkich punktach sprzedaży dostępne będą jedynie bilety imienne – przy zakupie należy podać dane osoby, która będzie uczestnikiem koncertu, ponieważ przy wejściu bilety będą sprawdzane z dokumentem tożsamości.

UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem, koncert zostaje przeniesiony z klubu Proxima to Progresji. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność. Dodatkowo, 15 lutego o godzinie 10 do sprzedaży trafi nowa pula biletów.

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert kultowej grupy Die Ärzte! 

Die Ärzte powstali ponad 30 lat temu w zachodniej części Berlina i wyrósł z tamtejszej sceny punkowej. Debiutował płytą „Debil” w 1984 roku, a obecnie mają na koncie ponad trzydzieści krążków, w tym 12 albumów studyjnych. To jeden z najbardziej uznanych i popularnych w Niemczech zespołów, a międzynarodową popularność zdobyli m.in. dzięki utworom takim jak „Männer sind Schweine” czy „Schrei nach Liebe”. Są zdobywcami niezliczonej ilości nagród, w tym MTV Music Award.

Trio z Berlina ma w Niemczech status wręcz kultowy – na ich koncerty przychodzą całe rodziny, a zespół ma tysiące fanów. Die Ärzte znani są ze swojego poczucia humoru, punkrockowej energii i ironicznych tekstów, a sami siebie określają mianem Die Beste Band der Welt, czyli po prostu najlepszym zespołem na świecie.

Zobacz więcej na