CIGARETTES AFTER SEX

WARSZAWA
05.06.2019

Kup bilet
  • 05.06.2019
  • 19:00 – wejście // 20:00 – start koncertu
  • Warszawa, Palladium, ul.Złota 9
  • 99 zł (przedsprzedaż) // 120 zł (w dniu koncertu)

  • www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.goout.net oraz sklepy sieci Empik, Media Markt

Cigarettes After Sex, zespół uwielbiany w naszym kraju powraca aż na 3 koncerty! 4 czerwca muzycy wystąpią we Wrocławiu, 5 czerwca w Warszawie, a swoją mini-trasę po Polsce zakończą 6 czerwca w Krakowie.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Na koncertach zespołu panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i błyskawicznie się wyprzedawały. Najpierw ukazały się dwa, cieszące się wielką popularnością single – „Nothing Gonna Hurt You Baby” oraz „Affection”, a w 2017 zespół wydał swój pierwszy, długogrający album.

Zobacz więcej na