BUILT TO SPILL

WARSZAWA
16.05.2019

Kup bilet
  • 16.05.2019
  • wejście – 19:00 // start koncertu – 20:00
  • Warszawa, Hybrydy, ul.ul. Złota 7/9
  • 95 zł (przedsprzedaż) // 120 zł (w dniu koncertu)

  • www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski koncert zespołu Built To Spill! 16 maja na trasie związanej z dwudziestoleciem wydania jednego z najlepszych albumów amerykańskiej formacji czyli płyty „Keep It Like a Secret” pojawi się warszawski klub Hybrydy!

„Keep It Like a Secret” to czwarta płyta w dorobku Built To Spill, kultowej grupy amerykańskiego indie często stawianej w jednym rzędzie z takimi legendami jak Modest Mouse czy Dinosaur Jr. To równocześnie drugi album wydany w ramach umowy z Warner Bros. zawierający takie klasyczne piosenki formacji jak „The Plan” czy „Center Of The Universe”. Prestiżowy serwis Pitchfork umieścił „Keep It Like a Secret” na 41. miejscu najważniejszych płyt lat dziewięćdziesiątych.

 


Ostatni studyjny album Built To Spill „Untethered Moon” ukazał się w 2015 i został przyjęty entuzjastycznie zarówno przez media, jak i wieloletnich fanów grupy.

Zobacz więcej na