Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletROCK IN SUMMER: KORN
Data:
2012-08-15 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Amfiteatr w Parku Sowińskiego
Cena biletów: 125 zł / 140 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
15 sierpnia headlinerem Rock In Summer będzie Korn! W roli supportu zagrają formacje Hunter oraz Chassis.

Rozpiska godzinowa:
18:00 - wejście do Parku
18:30 - 19:00 - Chassis
19:15 - 20:00 - Hunter
20:30 Korn
15 sierpnia na Rock In Summer zagra Korn - prawdziwa legenda nu-metalu! Występ związany będzie z promocją nowego, dziesiątego albumu grupy – „The Path of Totality” . Jej premiera wywołała istną burzę. Kapela z Bakersfield dokonała artystycznej wędrówki na wcześniej nieeksplorowane terytorium i ta wyprawa z pewnością się opłaciła. Współpraca z twórcami takimi jak Skrillex, Excision, Downlink, Noisia, Feed Me, 12th Planet czy Flinch zaowocowała rewolucyjnym albumem i niespotykanym dotąd połączeniem hard rocka i dubstepu! Ten niezwykle ryzykowny krok mógłby dziwić, gdyby nie fakt, że dotyczy zespołu Korn, którego debiut, prawie piętnaście lat temu na zawsze zmienił oblicze rocka! W trakcie swojej działalności zespół niejednokrotnie udowadniał swoją wielkość – wszyscy znamy utwory „Freak On A Leash”, „Did My Time”, „A.D.I.D.A.S.” czy „Y’all Want A Single”. Doskonale znany, i równie świetnie przyjęty, jest powstały wespół z dubstepowcem Skrillexem numer "Get Up!" z 2011 roku, a jego wykonanie przez twórców podczas festiwalu Coachella prawdopodobnie przejdzie do historii imprezy. Kandydatami na następne ważne numery w dorobku Korna są choćby "Narcissistic Cannibal", "Burn The Obedient", "Illuminati", "Kill Mercy Within", "Chaos Lives In Everything".

W roli supportu pojawi się polski Hunter!

Początki zespołu Hunter datować można na wczesne lata 80., kiedy jego muzycy byli jeszcze w liceum. Nazwa zespołu pochodzi od utworu „Die Hard the Hunter” z albumu „Pyromania” Def Leppard. Po zmianach w składzie i zagraniu serii koncertów w Polsce i w Niemczech zespół nagrał debiutancki album w 1995 roku. Po „Requiem” (bo taki nosił tytuł) ukazały się dotychczas jeszcze trzy albumy z premierowym materiałem. Ponadto Hunter wydał również trzy albumy koncertowe. W czerwcu 2011 roku ukazała się kompilacja „XXV lat później”, która podsumowuje dorobek grupy.

W roli drugiego supportu pojawi się grupa Chassis! Zespół pochodzi z Gdańska i powstał w 1999 roku. Od tej pory zagrał już ponad 200 koncertów – zarówno jako gwiazda główna, jak i w roli supportu (m.in. na Sonisphere Festival). Muzycy mają na swoim koncie jeden album –  wydany w 2005 roku „wHywerolL”. 27 sierpnia tego roku ukaże się następca debiutu – „Social Distortion”! 


Zapraszamy na koncert!

Jednocześnie przypominamy, że obowiązuje zakaz wnoszenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego (z wymienną optyką) na teren imprezy!