Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletLECH JANERKA
Data:
2018-10-05 (piątek)
Facebook
Miasto: Poznań
Miejsce: Blue Note
Adres: ul. Kościuszki 79
Godziny: wejście: 19:30, początek: 20:30
Cena biletów: 59 / 65 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Lecha Janerki! Muzyk wystąpi 5 października w poznańskim klubie Blue Note.

Lech Janerka od blisko trzydziestu lat konsekwentnie funkcjonuje poza mediami i Internetem, rzadko dzieląc się nowym materiałem z publicznością. Słuchacze mogą być jednak pewni, że każde wydawnictwo to zbiór osobistych, trudnych do sklasyfikowania muzycznych opowieści. Czerpiąc równocześnie z reaggae, nowofalowych brzmień, punku i elektroniki, artysta tworzy niepowtarzalne na polskim rynku kompozycje. Lech Janerka jest nie tylko wokalistą, ale też kompozytorem i basistą.


Za początek jego kariery uważa się powstanie grupy Klaus Mittfoch. Zatytułowany tak samo album został uznany za najważniejszą polską płytę lat 80., a zespół rozwiązał się niedługo po premierze albumu. Lech Janerka wydał wtedy debiutancki album „Historia podwodna”.


Artysta jest zdobywcą Fryderyka w kategoriach „Płyta alternatywna” i „Autor roku”, a młodsza publiczność może kojarzyć Lecha Janerkę z krążkiem „Plagiaty”, promowanego singlem „Rower”, za który artysta otrzymał kolejne nagrody.

Lech Janerka jest również autorem muzyki filmowej – jego kompozycje usłyszeć można m.in. w „Czyż nie dobija się koni?” z 2000 roku.


Będzie to jedna z nielicznych okazji, by zobaczyć legendę polskiego rocka na żywo w Poznaniu!


Bilety na koncert w cenie 59 zł są dostępne w stałych punktach sprzedaży. Zapraszamy!