Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletSLEEPING WITH SIRENS
ostatnie bilety
Data:
2018-05-12 (sobota)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99a
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Cena biletów: 89 zł / 100 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: CHASE ATLANTIC / CHAPEL

Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy koncert grupy Sleeping With Sirens w Polsce! Zespół zagra 12 maja w warszawskiej Proximie!

Rozpiska czasowa:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - Chase Atlantic
19:45 - Chapel
21:00 - Sleeping With Sirens


Grupa powstała w 2009 roku, szybko podpisała kontrakt z jedną z największych wytwórni i wydała debiutancki album „With Ears to See”, z którego pochodzi singiel „If I’m James Dean, You’re Audrey Hepburn”. Utwór uzyskał niemal 45 milionów wyświetleń na YouTube.Kolejny album („Let’s Cheers To This”) grupa wydała rok później. W 2013 zespół opuścił jeden z członków – Jesse Lawson, a zastąpił go Nick Martin. Po czwartym studyjnym albumie („Madness”) w 2015 roku zespół długo kazał czekać fanom na nowy materiał. Wreszcie we wrześniu tego roku ukazał się krążek „Gossip”. Płytę promuje singiel „Legends”:Sleeping With Sirens mają na koncie siedemset tysięcy sprzedanych płyt oraz ponad sto milionów odsłuchań na serwisach streamingowych i ponad osiemdziesiąt milionów obejrzanych teledysków na YouTube – nie przegapcie ich pierwszego, długo wyczekiwanego występu w naszym kraju!