Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletFATHER JOHN MISTY
Data:
2018-06-05 (wtorek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 105 / 120 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, palladium.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: YOUTH NOVELS

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Father John Misty! Artysta zagra 5 czerwca w warszawskim Palladium!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Youth Novels
21:10 - Father John Misty


Father John Misty (Joshua Tillman) to amerykański multiinstrumentalista, który przez pierwsze lata swojej muzycznej działalności grał na perkusji w zespole Fleet Foxes. Współpracę z grupą zakończył w 2012 roku, decydując się tym samym na karierę solową i wydając album „Fear Fun”. Przełomowym momentem okazał się jednak kolejny krążek, wydany rok później „I Love You, Honeybear”. Father John Misty wzbudził nim zainteresowanie publiczności i mediów poza dotychczasowym, wąskim gronem odbiorców. Płyta do tej pory uznawana jest za jeden z najlepszych krążków 2015 roku.


Rok później artysta wydał singiel „Real Love Baby”, a także pojawił się w jednym z utworów The Avalanches.W 2017 roku artysta wydał swój trzeci solowy album, zatytułowany „Pure Comedy”. Płytę promuje singiel o tym samym tytule.Muzyk zaangażowany był dodatkowo w tworzenie muzyki do serialu „True Detective” oraz filmu o swojej żonie (Emma Elizabeth Tillman).


Czerwcowy koncert będzie pierwszym headlinerskim występem artysty w Polsce!