Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletJESSIE WARE
Data:
2018-03-04 (niedziela)
Facebook
Miasto: Kraków
Miejsce: TAURON Arena Kraków
Adres: ul. Stanisława Lema 7
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: płyta - 149zł; Sektor A4 i A7 - 159zł Sektory A5 i A6 - 179zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: KASIA LINS

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Jessie Ware! Uwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na koncerty do Krakowa i Warszawy! Artystka wystąpi 4 marca na krakowskiej TAURON Arenie Kraków i 6 marca na warszawskim Torwarze!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Kasia Lins
21:00 - Jessie Ware

Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, "Tough Love", to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel.


Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.


Utwór "Selfish Love" jest zapowiedzią nowego kierunku muzycznego artystki znanej wcześniej z kojących, soulowych utworów opowiadających o miłości i jej braku.Ostatnie, lipcowe występy  artystki w Polsce wyprzedały się w zaledwie kilka dni!