Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
EDITORS
wyprzedany
Data:
2018-04-04 (środa)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: ul. Fort Wola 22
Godziny: wejście: 18:30, początek: 20:00
Cena biletów: Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!
Support: Dead Sea

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na dwa koncerty Editors! Grupa zagra 4 kwietnia w warszawskiej Progresji i dzień później (5.04.2018) w krakowskim klubie Studio!Rozpiska:
18.30 - drzwi
20.00 - Dead Sea
21.15 - EditorsKoncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!Editors to powstały w 2002 roku w Birmingham zespół, który ma w naszym kraju ogromną i wciąż rosnącą liczbę fanów. Brytyjczycy nagrali do tej pory pięć studyjnych albumów, z których ostatni ukazał się w 2015 roku.  Na tegorocznych festiwalach zespół zagrał kilka nowych utworów, a chociaż oficjalna data premiery nowego krążka nie jest jeszcze potwierdzona, możemy spodziewać się go jeszcze przed koncertami w Polsce.


Ostatni album Editors („In Dream”) był produkcyjnym debiutem grupy, za mix odpowiadał natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins).


Debiutancki „The Back Room” z kolei nie tylko pokrył się platyną w ich rodzimej Wielkiej Brytanii, ale także przyniósł im nominację do prestiżowej Mercury Music Prize, a grupie pomógł zaistnieć na europejskim rynku, w tym także w Polsce, gdzie obok grupy Interpol, Editors stali się najpopularniejszym zespołem nowego nurtu muzyki gitarowej.