Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
EDITORS
wyprzedany
Data:
2018-04-05 (czwartek)
Facebook
Miasto: Kraków
Miejsce: Studio
Adres: ul. Budryka 4
Godziny: wejście: 17:30, początek: 19:00
Cena biletów: KONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU NA BRAMCE!
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na dwa koncerty Editors! Grupa zagra 4 kwietnia w warszawskiej Progresji i dzień później (5.04.2018) w krakowskim klubie Studio!Rozpiska czasowa:
17.30 - otwarcie drzwi do klubu
18.00 - otwarcie sali koncertowej
19.40 - Dead Sea
20.45 - EditorsKONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU NA BRAMCE!Editors to powstały w 2002 roku w Birmingham zespół, który ma w naszym kraju ogromną i wciąż rosnącą liczbę fanów. Brytyjczycy nagrali do tej pory pięć studyjnych albumów, z których ostatni ukazał się w 2015 roku.  Na tegorocznych festiwalach zespół zagrał kilka nowych utworów, a chociaż oficjalna data premiery nowego krążka nie jest jeszcze potwierdzona, możemy spodziewać się go jeszcze przed koncertami w Polsce.


Ostatni album Editors („In Dream”) był produkcyjnym debiutem grupy, za mix odpowiadał natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins).


Debiutancki „The Back Room” z kolei nie tylko pokrył się platyną w ich rodzimej Wielkiej Brytanii, ale także przyniósł im nominację do prestiżowej Mercury Music Prize, a grupie pomógł zaistnieć na europejskim rynku, w tym także w Polsce, gdzie obok grupy Interpol, Editors stali się najpopularniejszym zespołem nowego nurtu muzyki gitarowej.


Zapraszamy!