Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
MARTIN JENSEN - ODWOŁANY!
Data:
2017-11-04 (sobota)
Miasto: Poznań
Miejsce: Hala nr 2 MTP
Adres: ul. Głogowska 14
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: Koncert Martina Jensena odwołany!

Koncert Martina Jensena zostaje odwołany z przyczyn organizacyjnych! Bilety można zwracać w stałych punktach sprzedaży - prosimy o oddawanie wejściówek w miejscu, gdzie zakupili Państwo bilet. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy!


Martin Jensen to dwudziestopięcioletni duński DJ i producent, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci sceny EDM. Chociaż nie planował kariery muzycznej, viralowy sukces utworu „Si” zaprowadził artystę na szczyty notowań.


Duński DJ wzorowo wykorzystuje Internet i social media do promocji i utrzymywania kontaktu z fanami – angażuje ponad 2,5 milionową społeczność swoich obserwatorów w cały proces produkcji kolejnych singli, a jego działania przekładają się na milionowe wyświetlenia na YouTube i pierwsze pozycje w zestawieniach serwisów streamingowych.


Martin Jensen popularność w Polsce zyskał dzięki utworowi „All I Wanna Do”, który w zawrotnym tempie stał się przebojem ubiegłego lata. „Solo Dance” powtórzył sukces „All I Wanna Do” na całym świecie, a liczba odtworzeń utworu przekroczyła 300 milionów.