Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletALT-J
Data:
2018-02-05 (poniedziałek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 18:30, początek: 19:45
Cena biletów: 150 zł (miejsca stojące) / 135 zł (miejsca siedzące nienumerowane)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: MARIKA HACKMAN

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Alt-J! Brytyjski zespół wystąpi 5 lutego 2018 na warszawskim Torwarze!

Rozpiska czasowa:
18:00 - otwarcie drzwi
19:45 - Marika Hackman
21:00 - Alt-J


Indie-rockowa grupa wróciła do koncertowania po dłuższej przerwie, a na trasie promującej najnowszy album nie zabrakło Polski! Trio na początku czerwca wydało album „Relaxer”, który jest następcą dwóch przebojowych krążków zespołu!


 Alt-J powstał dziesięć lat temu w Leeds z inicjatywy studentów artystycznych kierunków, którzy zdecydowali się poświęcić muzyce. Ich debiutancki album otrzymał Mercury Prize, najbardziej prestiżową nagrodę alternatywną w Wielkiej Brytanii. Single „Breezeblocks” i „Matilda” rozbrzmiały w stacjach radiowych, a dwa lata później ukazał się drugi krążek („This Is All Yours”), który otrzymał nagrodę Grammy i zyskał popularność przede wszystkim w USA. Do promocji zespołu w dużej mierze przyczyniły się doskonałe koncerty grupy, zachwalane przez fanów na całym świecie. Muzyka Alt-J to wyjątkowy wyraz takich stylów nowoczesnego rocka jak: indie, alternative, folk oraz jazz. Ta specyficzna mieszanka na długo pozostaje w pamięci, niosąc ze sobą niezapomniane doznania muzyczne.


 Najnowszy album oparty jest przede wszystkim na spokojnych, gitarowych melodiach, a promuje go singiel „3 WW”:Bilety na koncert są już dostępne w stałych punktach sprzedaży! Zapraszamy!