Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletJESSIE WARE
wyprzedany
Data:
2017-07-27 (czwartek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 125 zł (przedsprzedaż) / 140 zł (w dniu koncertu) / 200 zł (balkon)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: MARTINA M
Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Jessie Ware! Artystka wystąpi 26 lipca w gdańskim Starym Maneżu i 27 lipca w warszawskim Palladium!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - support: Martina M
21:00 - Jessie WareUwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na dwa koncerty!Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, "Tough Love", to płyta będąca fuzją elektroniki, popu  i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. Od czasu ostatnich występów w Polsce artystka została mamą, nagrała balladę promującą film "Zanim się pojawiłeś", a singiel "Say You Love Me" zyskał miliony odtworzeń na YouTube!

W roli supportu na obu koncertach Jessie Ware w Polsce zagra Martina M! Jej muzyka to alternatywny pop z afroamerykańskimi wpływami oraz autorskim tekstem. Bezkompromisowość przekazu i eksperymentalne brzmienie to dwa elementy równie ważne dla artystki. Dlatego jako swoje inspiracje wymienia zarówno afroamerykańskich twórców takich jak The Fugees, Eryka Badu czy The Roots jak i współczesnych artystów sceny alternatywnej jak Alt-J, James Blake czy Sampha. Na swoim koncie ma ciepło przyjętą EPkę ‘Extended Play’ wydaną jako self-release w 2011. W październiku 2016 roku nakładem wytwórni FONOBO Label wydany został jej debiutancki album ‘Prozopopeja’, który został uznany za jeden z ciekawszych debiutów tego roku. Jego produkcją zajęli się producenci tacy jak Bartek Królik i Marek Piotrowski (SiStars, Chylińska) czy Janek Smoczyński (Bovska, Urszula Dudziak). Na polskim podwórku współpracowała z takimi artystami jak Sokół i Pono (TPWC), Afromental czy Ten Typ Mes, z którym tej zimy odbyła trasę koncertową jako oficjalny support, promującą jego ostatnie wydawnictwo ‘Ała’.