Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
NOTHING
Data:
2017-08-14 (poniedziałek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Pogłos
Adres: Burakowska 12
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 45 / 50 / 55 zł
Miejsca zakupu: www.pwevents.pl www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl
Agencje P.W. Events - koncerty i Go Ahead mają przyjemność zaprosić na jedyny koncert zespołu Nothing. Po świętym przyjęciu na zeszłorocznej odsłonie Asymmetry Festival ekipa z Filadelfii 14 sierpnia odwiedzi warszawski klub Pogłos. Wszystko w ramach trasy promującej najnowszy album „Tired of Tomorrow”.


Założycielem Nothing jest Domenic Palermo były członek hardcore-punkowego Horror Show. Ekipa jednak szybko zakończyła swoją działalność po tym jak Palermo trafił na dwa lata do więzienia. Po kilkuletniej przerwie Domenic postanowił wrócić do tworzenia muzyki i założył shoegazeowe Nothing.


Przełomowym momentem dla kapeli był rok 2013, kiedy to z ramienia Relapse Records światło dzienne ujrzał singiel „Dig”, który to póżniej znalazł się na debiutanckim albumie „Guilty of Everything” (2014). W 2016 roku premierę miał drugi krążek zespołu = „Tired of Tomorrow”.


- Spiętrzeń, mocniejszych uderzeń, nie ma tu za wiele. Dominuje spokój, stonowanie, lekkość. Odbija się w muzyce Nothing nie tylko post rock i shoegaze, rzecz jasna. Inspiracji jest więcej, dotykających nawet grania bliskiego połączeniu The Rembrandts i Wezer - recenzował Onet.