Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
KALEO
wyprzedany
Data:
2017-11-22 (środa)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: ul. Fort Wola 22
Godziny: wejście: 18:30, początek: 21:10
Cena biletów: KONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Kaleo! Zespół wystąpi 22 listopada w warszawskiej Progresji!

KONCERT WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!

Rozpiska czasowa:
18:30 - otwarcie drzwi
21:10 - start koncertu Kaleo

Kaleo to islandzki zespół indie-rockowy. Obecnie grupa na koncie ma dwa długogrające albumy – „Kaleo” (2013) i „A/B” (2016). Płyty sprzedały się w kilkuset tysiącach egzemplarzy, a singiel „Way Down We Go” osiągnął niemal 40 milionów wyświetleń na YouTube i trafił na szczyt notowania Billboard Alternative Songs.
 


Twórczość grupy określa się jako połączenie folku, indie popu, rocka i bluesa, a magazyn Rolling Stone zaliczył Kaleo do grupy „10 artystów, których trzeba poznać”!
Za oficjalną datę powstania zespołu uznaje się 2012 rok – moment, w którym na chwilę przed debiutanckim występem na Iceland Airwaves do trójki Islandczyków dołączył Rubin Pollock. Drugi studyjny album Kaleo powstał w Nashville, a za jego produkcję odpowiada Jacquire King, który współpracuje z m.in. Kings Of Leon. W Polsce zespół rozpoznawalność zyskał głównie za sprawą singli „All The Pretty Girls” i „Way Down We Go”, które pojawiły się w wielu produkcjach telewizyjnych (Orange Is The New Black, Suits, Chirurdzy, Vinyl, czy Blindspot: Mapa zbrodni). W kwietniu tego roku grupa dała świetny występ na festiwalu Coachella, zyskując pochlebne opinie dziennikarzy muzycznych z całego świata.