Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletTHE VAMPS
Data:
2017-05-22 (poniedziałek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: ul. Fort Wola 22
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:30
Cena biletów: 139 /150 zł
Miejsca zakupu: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: NEW HOPE CLUB

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Vamps! Wyczekiwana w Polsce grupa zagra 22 maja w warszawskiej Progresji!
 
The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic.
 
Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy („Meet The Vamps” i „Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin, a podczas ostatniej trasy The Vamps zagrali na czterech kontynentach. Wśród nadchodzących, europejskich dat nie zabrakło również Warszawy! Dodatkowo, jako support The Vamps zagra grupa New Hope Club!

Rozpiska czasowa:
17:00 - Meet&Greet
18:00 - otwarcie drzwi
19:30 - New Hope Club
20:25 - The Vamps 


Sprzedaż biletów rusza w piątek, 7 kwietnia o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn!