Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletHARD KICKING FEST: ARCHITECTS I INNI!
ostatnie bilety
Data:
2017-08-10 (czwartek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: ul. Fort Wola 22
Godziny: wejście: 19:00, początek: 19:30
Cena biletów: 79/90 zł
Support: AUGUST BURNS RED / WHILE SHE SLEEPS

KONCERT PRZENIESIONY DO KLUBU PROGRESJA!

Agencja Go Ahead zaprasza na sierpniowy koncert Architects pod szyldem Hard Kicking Fest!  Gwiazdy metalcore przyjadą do Polski latem i zagrają 10 sierpnia w warszawskim klubie Progresja!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
19:30 - While She Sleeps
20:20 - August Burns Red
21:30 - Architects


 


Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym „The Here and Now” i „Daybreaker”, które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny – „One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour”, który opowiada o ich życiu w trasie. Niemniej intensywnym okresem było lato 2013 – Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour. Od 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph - krążek „Lost Forever // Lost Together” powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy („All Our Gods Have Abandoned Us”) przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu.
 


Na warszawskim festiwalu oprócz głównej gwiazdy – Architects - nie zabraknie również suportów! Zagrają August Burns Red i While She Sleeps!