Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletJASON MRAZ
wyprzedany
Data:
2017-03-13 (poniedziałek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Teatr Polski
Adres: ul. Kazimierza Karasia 2
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na specjalny akustyczny koncert Jasona Mraza! Po ostatnim, wyprzedanym występie artysta wraca do Polski i wystąpi 13 marca w Teatrze Polskim w Warszawie!

KONCERT JEST CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Jason Mraz
 


Jason Mraz w Polsce znany jest przede wszystkim z albumu „We sing. We dance. We steal things.”, z którego pochodzą single „I’m Yours” i „Lucy”. Utwory przyniosły muzykowi sześć nominacji i dwie nagrody Grammy, nagrody Teen Choice i People’s Choice, a przede wszystkim wyprzedane koncerty na całym świecie, włącznie z kultowymi miejscami jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena.


Jason Mraz oprócz niepodważalnego talentu muzycznego pochwalić się może również innymi pasjami – fotografią, tworzeniem filmów, ale przede wszystkim ogromnym zaangażowaniem społecznym. Artysta jest znany ze wspierania środowisk LGBT czy udziału w organizowaniu pomocy dla krajów afrykańskich. Jak sam podkreśla – muzyka dała mu szansę dotarcia do miejsc i ludzi, których nigdy by bez niej nie spotkał i na których bez niej nie miałby szansy wpłynąć.


Muzycznie Mraz, oprócz światowego sukcesu i serii wyprzedanych koncertów, na koncie ma występy z Rolling Stones, Bobem Dylanem, Allanis Morissette, Jamesem Bluntem czy Jamesem Morrisonem, a także aż sześć długogrających albumów, kilkanaście EP-ek i singli.


Marcowy występ artysty będzie niepowtarzalnym, solowym i akustycznym koncertem, którego nie możecie przegapić!