Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletCOUNTERFEIT
ostatnie bilety
Data:
2017-03-31 (piątek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 19:45
Cena biletów: 79 / 90 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: DECADE, TIGRESS

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Counterfeit! Zespół zagra w Proximie 31 marca 2017 roku!

18:00 - M&G
19:00 - otwarcie drzwi
19:45 - Decade
20:20 - Tigress
21:30 - Counterfeit
 
Pełna punk-rockowej energii grupa z Londynu po świetnie przyjętych koncertach w czerwcu tego roku, wróci do nas już niedługo. Wystąpią w Warszawskiej Proximie.
Formacja ma na swoim koncie 2 EPki – „Enough” i „Come Get Some”, ale też gościnne wizyty na kilku składankach. Oprócz swoich wyczynów gitarowo-wokalnych, lider formacji – Jamie Campbell Bower – udzielał się w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych. Mogliście zobaczyć go w „Harrym Potterze”, „Zmierzchu”, „Demonicznym Golibrodzie z Fleet Street”, „Darach Anioła” i serialu „Camelot”, gdzie grał Króla Artura. Mimo swojego młodego wieku i stażu, ten pięcioosobowy skład stara się wyrwać z butów wszystkich swoich fanów i… robi to niesamowicie dobrze. Potwierdzić mogą wszyscy Ci, którzy dotarli w czerwcu do Proximy, Blue Note albo Alibi.
Nowy singiel – „Addiction”, który miał swoją premierę w kultowym programie Dana P. Cartera - Radio 1 Rock Show, zwiastuje trasę po Wielkiej Brytanii i Europie. Utwór został nagrany w Broadfields Studio przez Thomasa Mitchenera, który ma na swoim koncie współpracę z  zespołami Frank Carter & The Rattlesnakes i Dead! W dniu wypuszczenia singla, Counterfeit ogłosili także, że udało im się podpisać kontrakt z Xtra Mile Recordings. Z tej  stajni wychodzą także Frank Turner i Against Me!
Jamie skomentował ten kawałek „Wierzę, że możemy stać się od czegoś uzależnieni. Obojętnie czy substancji, uczucia, osób, miejsc… Lista jest nieskończona, ale ostatecznie ta obsesja na punkcie trucizny twojego wyboru sprawia, że stajesz się pusty. „Addiction” to kawałek o pokonywaniu tej potrzeby i jakichkolwiek form zniewolenia. Powinniśmy raczej zgodzić się z tym, że świat się kręci, niż próbować go kontrolować. Ta piosenka punktem startowym nowego początku, a nadejdzie dużo więcej.”
2016 rok był dla nich bardzo absorbujący. Długa trasa koncertowa z wyprzedanymi koncertami i wiele europejskich festiwali, 2017 rok będzie jeszcze mocniejszy!