Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletAGAINST THE CURRENT
Data:
2017-03-02 (czwartek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 69 / 80 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: HUNGER

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Against The Current! Zespół zagra 2 marca w warszawskiej Proximie!

Rozpiska czasowa:
17:45 - M&G
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Hunger
21:15 - Against The Current
 
Gwiazdy YouTube – Against The Current – zagrają pierwszy raz w Polsce!
Wszystko rozpoczęło się 4 lata temu od coveru „Good Time” Owl City i Carly Rae Jepsen. Później lawina spławy ich zalała. Każda kolejna próba stawała się jeszcze lepsza. Osiągające miliony wyświetleń „All I Want For Christmas” Mariah Carey, „Red” Taylor Swift i „Uptown Funk” Marka Ronsona i Bruno Marsa były tylko częścią ich zabawy z muzyką. W 2014 i 2015 roku wydali dwa minialbumy – EP oraz Gravity EP. Co stało się później jest już oczywiste. Na światło dzienne wyszedł ich debiutancki krążek „In Our Bones” wydany przez Fueled By Ramen.
Dan Glow, Will Ferii, Christina Costanza poznali się w 2011 roku. Do powstania nazwy zespołu, zainspirowała ich książka „Wielki Gatsby” Francisa Scotta Fitzgeralda. Zarówno na swoich płytach, koncertach i kanale na YouTube pokazują swoje szerokie zainteresowania muzyczne. Punk miesza się z popem, by później zaczarować nas rockującymi melodiami. Tak właśnie gra to niesamowite trio spod Nowego Jorku.


W roli supportu wystąpi Hunger! To zespół grający alternatywny pop/rock. Formacja powstała na przedmieściach Wiednia na początku 2014 roku. Składa się z trójki przyjaciół, która początkowo, chciała nagrywać jedynie muzykę do filmów. Kontrowersyjną i lekko niezrozumiałą nazwę tłumaczą swoim głodem do muzyki.