Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletTHE PIANO GUYS
Data:
2017-06-06 (wtorek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:15
Cena biletów: 249 / 199 / 169 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn / bilety VIP: www.ebilet.pl

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Piano Guys! Grupa wystąpi 6 czerwca 2017 na warszawskim Torwarze!Rozpiska godzinowa wieczoru:19:00 otwarcie drzwi20:15 The Piano Guys (I część)
21:20 przerwa
21:40 The Piano Guys (II część)


The Piano Guys popularność zdobyli poprzez YouTube, gdzie publikują video z popularnymi utworami w swoim wykonaniu – na pianinie i wiolonczeli. Zespół składa się z czterech osób: Paula Andersona - producenta videoklipów, Jona Schmidta - pianisty, Stevena Nelsona – wiolonczelisty i Ala van der Beeka – producenta. Dźwięki instrumentów bez tekstów piosenek i wokalu przeobrażają popowe hity w muzykę klasyczną. Przeróbki doczekały się między innymi utwory od „Titanum” Davida Guetty przez „Rolling In The Deep” Adele  po „Let It Go” z bajki „Frozen” Disney’a.
Pięć albumów grupy zdobyło pierwsze miejsca w zestawieniach Billboard, a 28 października ukazała się kolejna płyta The Piano Guys "Uncharted". 

W sprzedaży dostępne są również pakiety VIP! Pakiet VIP zawiera: 
- wejście na koncert 
- najlepsze miejsca siedzące 
- Meet & Greet po koncercie 
- profesjonalne zdjęcie z zespołem 
- laminat
Jeśli macie już zwykły bilet na koncert, a wolelibyście wejściówkę VIP wystarczy, że wykupicie dopłatę do biletu normalnego! Bilety VIP Upragde są w cenie 300 zł (nienumerowane). Do nabycia na www.ebilet.pl!Sprawdźcie koniecznie, jak zespół zaprezentuje się na żywo!