Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletUS THE DUO
Data:
2017-03-29 (środa)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: wejście: 20:00, początek: 19:00
Cena biletów: 69/80
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

ZMIANA DATY I MIEJSCA KONCERTU!

Trasa koncertowa Us The Duo przeniesiona została na wiosnę 2017 roku. W Polsce zespół wystąpi 29 marca w warszawskim klubie Proxima. Bilety zakupione na poprzednią datę w Progresji zachowują ważność.

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Robbie Cavanagh
21:00 - Us The Duo


Us The Duo, czyli Michael i Carissa Alvarado, to amerykańskie małżeństwo, grające folk pop.  Od początku ich znajomość związana była z muzyką, ponieważ poznali się na planie teledysku. W 2013 roku rozpoczęli publikację coverów popowych hitów na portalu Vine, gdzie obserwuje ich około 5 milionów osób. W 2014 roku trafili pod skrzydła Republic Records, co jest uznawane za wielki sukces muzyków, ponieważ zostali pierwszymi, z którymi wytwórnia nawiązała współpracę na podstawie ich dokonań na Vine. Do tej pory wydali dwa albumy, „Us” w 2012 roku, i „No matter where you are” dwa lata później, a oprócz nich regularnie pojawiają się nowe single. Ich video na YouTube zbierają po kilkanaście milionów wyświetleń, a w grudniu ubiegłego roku opublikowali także „2015 top hits in 3.5 minutes”, gdzie w krótkim czasie coverują najpopularniejsze utwory roku.Mogą pochwalić się także soundtrackiem do „Księgi życia”, którym został ich przebój „No matter where you are”. Na początku roku wyruszyli w światową trasę z zespołem Pentatonix.


Zapraszamy!