Facebook
Twitter
Instagram
 
->
->
Kup BiletMELODY GARDOT
Data:
2015-12-09 (środa)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 18:30, początek: 20:00
Cena biletów: 250 zł / 200zł / 150zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl (także fantickety!), www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny polski koncert Melody Gardot! Wokalistkę zobaczyć będzie można 9 grudnia na warszawskim Torwarze.

Rozpiska godzinowa:
18:00 otwarcie kasy
18:30 otwarcie drzwi
20:00 Melody GardotMelody Gardot karierę rozpoczęła w dość niekonwencjonalny sposób. Muzykoterapia była jedną ze składowych jej rekonwalescencji po groźnym wypadku, jakiemu uległa w wieku 19 lat. Jednak po jej zakończeniu to właśnie muzyka stała się jej sposobem na życie. Od momentu debiutu w 2005 roku (album „Some Lessons: The Bedroom Sessions”) piosenkarka konsekwentnie zdobywa kolejne wyróżnienia. Śpiewa zarówno po angielsku jak i francusku, a jej płyty bez problemów osiągają status platynowych na całym świecie.  W 2013 roku album „The Absence” był nominowany do nagrody Grammy. Jak przyznaje Gardot, wpływ na jej twórczość miał przede wszystkim dorobek artystów takich jak Janis Joplin, Judy Garland, Miles Davis czy Duke Ellington.

Na 2 czerwca zaplanowana jest premiera najnowszego albumu artystki – płyty „The Currency of Man”. Album ukaże się nakładem wytwórni Universal. Wydawnictwo promuje singiel „Preacherman”: http://www.vevo.com/watch/GBUV71500305, a nakręcony do niego teledysk stanowi poetycką interpretację historii Emmetta Tilla, czarnoskórego nastolatka zamordowanego w wieku 14 lat w Mississippi za flirt z białą kobietą.