Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletMARTIN JENSEN
Data:
2017-11-04 (sobota)
Miasto: Poznań
Miejsce: Hala nr 2 MTP
Adres: ul. Głogowska 14

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Martina Jensena! Autor przeboju „Solo Dance” wystąpi 4 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP!


Martin Jensen to dwudziestopięcioletni duński DJ i producent, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci sceny EDM. Chociaż nie planował kariery muzycznej, viralowy sukces utworu „Si” zaprowadził artystę na szczyty notowań.


Duński DJ wzorowo wykorzystuje Internet i social media do promocji i utrzymywania kontaktu z fanami – angażuje ponad 2,5 milionową społeczność swoich obserwatorów w cały proces produkcji kolejnych singli, a jego działania przekładają się na milionowe wyświetlenia na YouTube i pierwsze pozycje w zestawieniach serwisów streamingowych.


Martin Jensen popularność w Polsce zyskał dzięki utworowi „All I Wanna Do”, który w zawrotnym tempie stał się przebojem ubiegłego lata. „Solo Dance” powtórzył sukces „All I Wanna Do” na całym świecie, a liczba odtworzeń utworu przekroczyła 300 milionów.Artysta  jest również autorem oficjalnych remiksów utworów Katy Perry, Eda Sheerana czy Olly’ego Mursa. Występ w Poznaniu będzie pierwszym pełnowymiarowym koncertem Martina Jensena w Polsce!