Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletPHANTOGRAM
Data:
2017-08-21 (poniedziałek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 79 / 90 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, Going., oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: DECADENT FUN CLUB

Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy w Polsce koncert zespołu Phantogram! ZMIANA MIEJSCA KONCERTU! Z przyczyn organizacyjnych amerykański duet wystąpi 21 sierpnia w Proximie! Bilety zakupione wcześniej zachowują ważność.


Rozpiska godzinowa wydarzenia:
wejście do klubu od 19:00, start występu supportu o 20:00, występ Phantogram o 21:15!O tych pochodzących z Nowego Yorku muzykach, zrobiło się głośno za sprawą reklamy - ich piosenka "When I'm Small", wykorzystana w trakcie spotu reklamowego, w błyskawicznym tempie uzyskała ponad 8 milionów wyświetleń na YouTube i stała się hitem na listach przebojów. Ich twórczość możecie kojarzyć również za sprawą seriali takich jak „Skins”, „Shameless”, a także soundtracku do „Igrzysk śmierci”. Duet stworzony przez dwójkę wieloletnich przyjaciół - Sarę Barthela i Josha Cartera, którzy dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi - mieszance rockowej energii z elektronicznym brzmieniem stali się jednym z najciekawszych zespołów nowego pokolenia. Debiutowali w 2009 roku longplayem zatytułowanym „Eylied Movies”, a dzisiaj na swoim koncie mają już trzy długogrające albumy. Debiutancki krążek, mimo niezwykle pozytywnych opinii krytyków nie spotkał się ze spodziewanym rozgłosem wśród słuchaczy. Jak się okazało, zespół na zasłużony sukces nie musiał jednak długo czekać. Kolejny album, wydany cztery lata później („Voices”) okazał się być znacznie dojrzalszy od swojego poprzednika - prowadzi on bowiem słuchacza w liryczny świat skomplikowanych historii. Utwór „Run Run Blood” według samego Josha opowiada "o smutnym czasie w jakim się znaleźliśmy". Ostatni, wydany w zeszłym roku przez Republic Records „Three” pełen jest chwytliwych, rytmicznych utworów porywających do tańca, ale wciąż utrzymany jest w oryginalnym stylu zespołu. Mamy tu rockowo-elektroniczne ballady przeplatające się z w dynamicznymi utworami, w których wokalistka pokazuje ogromną siłę swojego głosu. Muzycy lubią określać swoją muzykę jako "street beat, psyche pop". Koncert tej dwójki niesamowicie uzdolnionych muzyków, będziecie mogli zobaczyć już 21 sierpnia w Proximie!