Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletRAG'N'BONE MAN
Data:
2017-04-02 (niedziela)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 79 / 90 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Rag’n’Bone Man! Artysta wystąpi w Warszawie 2 kwietnia! Ze względu na ogromne zainteresowanie koncertem występ odbędzie się w Progresji! Bilety zakupione na występ w Proximie zachowują ważność. Ilość dodatkowych wejściówek jest ograniczona!


Rag’n’Bone Man, czyli Rory Graham to brytyjski piosenkarz, który w twórczości łączy elementy bluesu, soulu i hip-hopu.  Artysta ma na koncie trzy EP-ki („Bluestown”, Wolves” i „Disfigured”). Popularność jednak przyniósł mu w lipcu tego roku topowy utwór „Human”, który znalazł się na szczycie list przebojów w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Singiel jest zapowiedzią  albumu, przy którym Rag’n’Bone Man pracował z Markiem Crew – odpowiedzialnym za m.in. pierwszy krążek Bastille.  Krążek premierę miał 10 lutego, a zapowiadał go dodatkowo singiel "Skin", który jest potencjalnym następcą radiowego przeboju "Human". Rag’NBone jest też zwycięzca prestiżowego plebiscytu Critic’s Choice Award jak również jedną z nadziei BBC na ten rok – w zestawieniu BBC Sound Of 2017 zajął drugie miejsce!