Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletPOZNAŃ NOWA GENERACJA: REBEKA, KVBA, MISS IS SLEEPY, GROBERSKA
Data:
2016-12-10 (sobota)
Facebook
Miasto: Poznań
Miejsce: Hala nr 2 MTP
Adres: ul. Głogowska 14
Godziny: wejście: 18:30, początek: 19:00
Cena biletów: 29zł/40zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Zapraszamy na imprezę Poznań Nowa Generacja!  Już 10 grudnia w Hali nr 2 MTP odbędzie się interdyscyplinarny festiwal Poznań Nowa Generacja!  W ramach wydarzenia odbędą się cztery koncerty obiecujących lokalnych zespołów, wystawa plakatów, wystawa zdjęć oraz giełda płytowa!  Zagrają Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA oraz Groberska!  

Rozpiska czasowa wydarzenia:

10.00 - 16.00 Giełda płytowa na hali
KONCERTY
18:30 - otwarcie drzwi
19:00 - Groberska
19:45 - Miss Is Sleepy
20:30 - KVBA
21:30 - Rebeka


Rebeka - od wydania debiutanckiej płyty, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny konsekwentnie umacniają swoją pozycję rynku muzycznym. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze zespołu. W marcu tego roku ukazał się najnowszy album duetu – „Davos”. To album pełen różnorodnych piosenek – od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia. 

Miss Is Sleepy podróżuje po piaszczystych bezdrożach, wijących się rzekach elektrycznych węgorzy, zapomnianych przedmieściach. To muzyka dla rogatych dusz, świadków odchodzącego i romantycznego świata niespiesznych opowieści - barowych, osiedlowych, łotrzykowskich. Niedawno ukazała się ich debiutancka EP-ka "En Route" (https://mississleepy.bandcamp.com/releases). W tym roku zagrali na Open'er Festival na scenie Firestone, mają za sobą liczne koncerty w tym występy przed zespołem Skalpel oraz nowojorskimi Cigarettes After Sex. 
KVBA - Poznańsko-wrocławski projekt duetu Zublewicz/Holak tworzący muzykę z pogranicza ambientu, eksperymentalnej elektroniki, house’u i techno. Zespół zadebiutował podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break, w kolejnych miesiącach wystąpił się także m.in. na festiwalu Audioriver. Premierowe wydawnictwo KVBA planowane jest na przełom 2016 i 2017 roku. 
Groberska - 21-letnia autorka muzyki i tekstów. Występowała już na jednej scenie z Marceliną oraz Skubasem. Swoje pierwsze utwory zaczęła publikować w sieci pod nazwą Closeinsounds. Do swoich największych inspiracji zalicza Jeffa Buckley’a oraz… Jamesa Deana. We wrześniu premierę miał singiel "Pragnąc Słów" (https://www.youtube.com/watch?v=z9-nHWJMAhw).
Wszyscy ci artyści wystąpili podczas poznańskiego festiwalu Spring Break
Integralnym elementem wydarzenia będzie wystawa okładek płytowych wyróżnionych w Konkursie 30/30 (http://konkurs3030.pl/) organizowanym przez Galerię Miejską Arsenał, partnera festiwalu Poznań Nowa Generacja. Wybrane grafiki z pewnością nabiorą nowych znaczeń i zachwycą publiczność przez umieszczenie ich w nieoczywistych wnętrzach zabytkowej Hali nr 2 MTP. Warto dodać, że w tym roku za najlepszą okładkę uznano "En Route" czyli okładkę mini-albumu Miss Is Sleepy.
W ramach imprezy zaprezentowane zostaną także zdjęcia fotografów skupionych w Pix.house (https://www.facebook.com/pixhousepoznan). Motywem przewodnim wystawy będą zdjęcia koncertowe, zwłaszcza z tegorocznego festiwalu Enea Spring Break. 
Imprezę rozpocznie kolejna Poznańska Giełda Fonograficzna Vol.IV - Edycja Świąteczna, której poprzednie edycje odbyły się m.in. w Centrum Kultury Amarant oraz w Relaksie Nad Wartą. Giełda odbędzie się w godzinach 10:00 - 16:00. Wstęp dla kupujących bezpłatny. Poznańska Giełda Fonograficzna to doskonała okazja, aby uzupełnić swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami czy po prostu spotkać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze. Tym razem z okazji zbliżających się świąt postanowiliśmy rozszerzyć  dotychczasową formułę naszych spotkań o szersze grono wystawców . Do udziału w giełdzie zapraszamy sprzedawców i wystawców związanych z szeroko rozumianą kulturą muzyczną. Zgłoszenia rezerwacji stoisk można zgłaszać pod rafal@pwevents.pl

Bilety na Poznań Nowa Generacja są bardzo tanie, kosztują jedynie 29 zł w przedsprzedaży (40 zł w dniu imprezy) - naprawdę warto spędzić grudniową sobotę w Hali nr 2 w towarzystwie młodych twórców! 


Impreza dofinansowana ze środków budżetu Miasta Poznania!