Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletWATSKY
Data:
2016-10-15 (sobota)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Miłość Kredytowa 9
Adres: ul. Kredytowa 9
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 50zł/60zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: JEZ DIOR

Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że 15 października w warszawskim klubie Miłość Kredytowa 9 wystąpi Watsky!

19.00 - drzwi
19.50 - Jez Dior
21.00 - WatskyGeorge Watsky jest pisarzem, autorem i raperem pochodzącym z San Francisco. Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie nagrywa swoje kolejne płyty. Specjalizuje się w poetyckim slamie, czyli publicznej rywalizacji poetów-performerów. Watsky zaczął poświęcać się tej niezwykłej sztuce już w wieku 15 lat. Po kilku latach licznych sukcesów amerykański performer zaczął wydawać swoje autorskie albumy. W 2014 roku ukazała się jego trzecia w dorobku płyta zatytułowana „All You Can Do”. Zdaniem artysty krążek z numerem trzy jest bardzo mocno związany z jego rodziną i ich wzajemnymi relacjami. Raper chciał tym samym oddać cześć swoim bliskim, umieszczając na okładkach do płyty portrety swoich rodziców. Singlem, który promował najnowsze wydawnictwo Watsky’ego został utwór „Whoa Whoa Whoa”. Początek lipca 2016 przyniósł fanom amerykańskiego artysty kolejny singiel „Stick to Your Guns”, w którym gościnnie wystąpiła także Julia Nunes.


Jez Dior supportem Watsky’ego na warszawskim koncercie!


 


22-latek mieszkający w Los Angeles, jako syn legendarnego gitarzysty Sex Pistols, od dzieciństwa miał styczność z muzyką. Swoje pierwsze utwory tworzył w wieku trzynastu lat, dziś ma już na koncie kilka singli (m.in. „Old No.7” i „Parachutes”), oraz EP-kę „The Funeral”. Jego muzyka opisywana jest jako indie hip-hop lub grunge rap.