Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletAURORA
wyprzedany
Data:
2016-09-12 (poniedziałek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: KONCERT JEST CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!
Miejsca zakupu: KONCERT JEST CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!
Support: LOR

Agencja Go Ahead z przyjemnością ogłasza, że 12 września 2016 w warszawskiej Proximie wystąpi Aurora!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Lor
21:00 - AURORA


Aurora Aksnes to 20-letnia wokalistka pochodząca z Norwegii. Jej skandynawskie korzenie są mocno zauważalne w muzyce, którą tworzy już od ponad połowy swojego życia. Swoje pierwsze utwory napisała mając zaledwie dziesięć lat. Jest samoukiem gry na pianinie, co więcej do dziś nie potrafi czytać nut, lecz to nie przeszkadza jej w tworzeniu niesamowitych i dojrzałych kompozycji, jednocześnie przekładając swoje malownicze inspiracje na klawisze pianina.


Jej debiutancka epka „Running with the Wolves” skradła serca milionów słuchaczy oraz zwróciła uwagę blogowego środowiska muzycznego, tym samym w pełni odkrywając ogromny potencjał i talent młodej artystki.


11 marca 2016 roku nakładem wytwórni Decca Record ukazał się debiutancki krążek młodej wokalistki zatytułowany „All My Demons Greeting Me as a Friend”. Album, mimo tego, że jest pierwszą płytą Norweżki, został bardzo wysoko oceniony przez krytyków i dziennikarzy muzycznych z całego świata. Premiera „All My Demons Greeting Me as a Friend” była odpowiednio długo podsycana przez początkującą artystkę. W listopadzie 2014 roku pierwszym singlem został kawałek „Under Stars”, a trzy miesiące później nastąpiła premiera drugiego singla „Runaway”, czyli delikatnej ballady, która w idealny sposób podkreśla niezwykły wokal Aurory. Na płycie w wersji deluxe znajduje się także fenomenalny cover „Half the World Away” brytyjskiej formacji Oasis.

Jako support zespołu Aurora wystąpi Lor! To grupa, w skład której wchodzą młode 15-letnie dziewczyny pochodzące z Krakowa. Ich muzyka nie podąża za modnym elektronicznym nurtem, a oscyluje wokół folku i tradycyjnych brzmień, a wszystko to stworzy niezwykle dojrzałą całość.
Lor debiutowały w październiku ubiegłego roku EP-ką zatytułowaną "Welcome, Welcome, I'm a Worm", z której pochodzi m.in. utwór "Windmill". Debiut został zauważony przez najważniejsze polskie portale muzyczne, gdzie określano Lor jako odkrycie roku. Młode artystki mają już za sobą udział na poznańskim festiwalu Spring Break. 

Zapraszamy!